SMS dirigovao u pobedi nad Fiorentinom, Inter bolji od Empolija, Roma konačno slavila!

Interesantni mečevi širom Italije

Fudbaleri Rome pobedili su večeras u gostima Kaljari sa 2:1, u 10. kolu italijanske Serije A.

Poveo je Kaljari u 52. minutu golom Leonarda Pavoletija, da bi izjednačenje i pobedu Romi doneli golovima Rožer Ibanjes u 71. i Lorenco Pelegrini u 78. minutu.

Roma je četvrta sa 19 bodova, dok je Kaljari na poslednjem 20. mestu sa šest poena.

U narednom kolu, Roma će dočekati Milan, dok će Kaljari gostovati Bolonji.

U istom terminu, Inter je u gostima pobedio Empoli sa 2:0.

Strelci za Inter bili su Danilo Dambrosio u 34. i Federiko Dimarko u 67. minutu.

Inter je treći sa 21 poenom, dok je Empoli osvojio 12 bodova i zauzima 12. mesto. Inter će u sledećem kolu dočekati Udineze, dok će Empoli gostovati Sasuolou.

U večerašnjem terminu slavio je i Lacio pobedivši na svom terenu Fiorentinu sa 1:0.

Strelac pobedonosnog gola za Rimljane bio je Pedro u 52. minutu, na asistenciju srpskog reprezentativca Sergeja Milinkovića Savića.

Lacio je šesti sa 17 bodova, dok je Fiorentina osma sa 15. U narednom kolu, Lacio će gostovati Atalanti, dok će Fiorentina dočekati Speciju.

Uspela humanitarna akcija FK Miljakovca: Nemanja Vidić došao da pomogne čuvenom golmanu Partizana (VIDEO)