Glumac Frano Lasić i njegova tri decenije mlađa supruga Milena Matić krajem novembra dobili su sina.
Lasić je sada gostovao u emisiji Kec na jedanaest i tu pričao o roditeljstvu, ali i tome šta se dešavalo pred sam porođaj njegove supruge.
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
Frano Lasić objavio PRVU SLIKU sina koju je dobio sa TRI decenije mlađom Beograđankom! (FOTO)
“Supruga je u devetom mesecu trudnoće dobila koronu. Nekoliko dana pred porođaj izgubila je čula mirisa i ukusa”, rekao je glumac na početku razgovora.
“Žena mi se porodila u Kovid odeljenju na kraju. Srećom, sve je prošlo kako treba, sada je odlično”, dodao je Lasić u emisiji.
On je sada otkrio i koje ime su on i njegova supruga odabrali za naslednika.
“Presrećan sam zbog rođenja sina Nikolasa. Kao ptičica se osećam. Naravno, voleli bismo i supruga i ja da malo više spavamo, ali ništa nam zaista nije teško. On danas ima 22 dana”, rekao je glumac za Kec na jedanaest.
B.K.







Komentari (0)