Čuka i dalje u trci za Ligu šampiona: “Brđani” savladali Voždovac i prišli na bod Partizanu (VIDEO)

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su večeras na svom terenu ekipu Voždovca rezultatom 3:1 (1:1) u meču 27. kola Superlige Srbije.

Ekipa Nikole Puače je prva došla do gola preko Borisava Burmaza sa bele tačke u 21. minutu, ali je samo dva minuta kasnije izjednačio Stefan Tomović. Za svega šest minuta u drugom delu, od 55. do 61, Marko Docić, sa bele tačke, i Đorđe Ivanović, trasirali su put belo-crnima ka 16. prvenstvenoj pobedi.

Možda šampionska trka u Superligi nije i neće biti zanimljiva do kraja aktuelne sezone, ali će sve pucati u borbi za drugo mesto koje vodi u kvalifikacije za Ligu šampiona.

Čukarički je četvrti na tabeli SLS sa 53 boda, dok je Voždovac sedmi sa 39. Čukarički će u narednom kolu gostovati ekipi Radničkog u Nišu, dok će Voždovac na svom terenu dočekati Javor.