Protiv Hrvata na Mundijalu: “Orlovi” već sada znaju imena potencijalnih rivala u Kataru!

Veoma je moguće da ćemo se susresti sa komšijama

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Starsport.rs ©

Pisali smo o tome da je rasplet na nekoliko prethodnih utakmica najavio da će fudbalska reprezentacija Srbije biti u trećem šeširu na žrebu za grupnu fazu Svetskog prvenstva u fudbalu.

Pored toga što je postalo izvesno da će “orlovi” biti u trećem šeširu, poznati su i njihovi potencijalni rivali.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

Ono što definitivno znamo jeste da će u prvom šeširu biti domaćin Katar, Belgija, Brazil, Francuska, Argentina, Engleska i Španija, dok bi poslednje mesto trebale da popune Italija ili Portugal.

Međutim u slučaju da se nijedna od dve selekcije ne plasira u Katar, što je malo verovatno, u prvi šešir dolazi Danska.

Što se tiče drugog šešira tu se nalazi već pomenuta Danska, a tu su još Holandija, Nemačka, Švajcarska, Hrvatska, dok su Meksiko i SAD vrlo blizu da se i zvanično kvalifikuju.

Ime poslednjeg tima u drugom šeširu znaćemo tek posle okončanja martovskih kvalifikacija.

Što se tiče trećeg i četvrtog šešira, oni su još uvek nekompletni i treba sačekati kraj kvalifikacionog ciklusa.

Ipak, ovo nam govori da bi Srbija mogla da dobije izuzetno povoljne rivale, ali i izuzetno nezgodne protivnike.

BONUS VIDEO:

“Orlovi” saznali važne vesti pred žreb za Mundijal: Konačno poznato u kom šeširu će biti Srbija!

Izvor:

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar