Gatara pričala o RATU, a onda spomenula HRVATE: Ostvariće veliku POBEDU, ali neće biti čista

Džemajma Pekington iz Velike Britanije predvidela je veliki sportski uspeh Hrvatske "čitajući" povrće

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: printscreen Youtube/SWNS

Gatara koja predviđa budućnost koristeći špargle, otkrila je svoje savete za 2022. godinu, a u jednom predskazanju pomenula je i Hrvatsku.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

Džemajma Pekington iz Velike Britanije tvrdi da može da zaviri u budućnost bacajući stabljike ovog povrća u vazduh i tumačeći kako su pale.

– Moja tehnika se nije promenila i još uvek bacam špargle i tumačim šare na njima. Obično sam oko 75-90 posto tačna u svojim predviđanjima – rekla je samozvana proročica.

Do sada je uspešno predvidela Bregzit, smrt princa Filipa, svrgavanje premijerke Tereze Mej i povlačenje princa Harija i Megan Markl iz kraljevske porodice.

Ali ono što najviše interesuje ljude sa naših prostora je prognoza da će Hrvatska osvojiti Svetsko prvenstvo u fudbalu.

Prenosimo vam listu nekih od najzapaženijih Džemajminih predviđanja za 2022. godinu:

1. Uprkos napadima medija, Boris Džonson će nastaviti da bude premijer.

2. Kovid i sve njegove varijante će biti sa nama zauvek, ali će svi naučiti da se prilagode i da ne dopuste da prevlada nad čovečanstvom.

3. Potpuno novi način života, poput rada od kuće, će postati normalan, ali ljudi više neće prihvatati lošiju uslugu pod opravdanjem pandemije.

4. Biće velikih skandala u britanskoj kraljevskoj porodici.

6. Šokiraće nas vesti o neočekivanoj smrti legende šoubiznisa.

7. Vratiće se vreme kada su putovanja u inostranstvo bila luksuz.

8. Napetost na geopolitičkoj sceni će se nastaviti, ali će ratovi biti izbegnuti.

9. Klimatske promene će se nastaviti i manje zemalja će pokušavati da ih preokrene.

10. Biciklizam će biti nova moda i biće manje otpada bilo koje vrste. Takođe će trampa postati popularan način trgovine.

11. Hrvatska će pobediti na Svetskom prvenstvu u fudbalu 2022, ali će takmičenje i dalje biti opterećeno kontroverzama.

12. Mančester siti neće osvojiti Premijer ligu, ali obratite pažnju na Junajted.

13. Oskar za najbolji film pripašće filmu “Moć psa” (The Power Of The Dog), a Benedikt Kamberbeč će biti nominovan za najboljeg glumca.

BONUS VIDEO:

 

Izvor: Objektiv.rs, ladbible.com

Komentari (1)

  1. TAKO ISTO RADI I MOJ SVESTENIK U MOJU SELSKU CRKVU I ON TAKO NESTO BACA NAGORE PA POSLE VIDI I BROJI I DONESI ODLUKU KAKO I STO TREBA DA URADI.JA PITAM SVESTENIKA POPE KOLIKO OD NIVCA KOJI VERNICI POKLONE U CRKVU VI DAJETE BOGU A KOLIKO VI UZIMATE ZA VAS ,ON MENI ODGOVORI SAV NOVAC KOJI SE SABERE OD VERNIKA JA TO STAVIM U TEPSJU I BACIM NAGORE DA BOG UZME KOLIKO MU TREBA A ONO STO PADNE NA ZEMJU JA TO UZMEM ZA SEBE.

    Odgovori

Ostavite komentar