Posle plasmana u 1/8 finala, na red su došle priče o zimskom prelaznom roku u Crvenoj zvezdi.
Obezbeđen je najbolji strelac u Evropi, Ohi Omožiuanfo, a otkrio je Terzić da je Crvena zvezda u ozbiljnim pregovorima sa Arboledom iz Šerifa.
– Mustafa će verovatno biti priključen pripremama, od njega zavisi da li će se izboriti da ostane sa timom. Dobiće šansu, zaslužio je da se nađe na spisku putnika za pripreme. Arboleda – da! Pregovaramo sa njim. Mislim da je šteta ispustiti jednog takvog igrača koji je igrao na visokom nivu u Ligi šampiona. A dolazi džabe, jer mu je istekao ugovor. Videćemo u narednom periodu šta ćemo. Skautirali smo dosta igrača kojima ističu ugovori sada ili za šest meseci. Svesni smo da ono što nama treba, a to je dobro, kvalitetno, brzo i mlado, da to mnogo košta. To prevazilazi finansijske mogućnosti Zvezde. A opet, moramo investirati ako želimo da igramo u Ligi šampiona.
Jasno je da Crvena zvezda mora da rastereti igrački kadar i da napravi bar jedan izlazan transfer.
– Sigurno da ćemo morati u januaru nešto i da prodajemo, ali ćemo se potruditi da ne idu oni nosioci koji nam donose kvalitet. Zvezda je jedna ozbiljna mašinerija gde imamo troškove od 2,5 miliona na mesečnom nivou. Nije lako obezbediti finansije, ali kako smo radili ranije nema sumnje da ćemo i sada uspeti – zaključio je Terzić.
Bonus video:







Najveca investicija zaCZ jeste da prodate Gobeljiva Rodica Degeneka i da se ti maknes!!