Novi veliki uspeh Crvene zvezde na međunarodnoj sceni prokomentarisao je generalni direktor kluba Zvezdan Terzić.
Nije mogao da sakrije zadovoljstvo i ponos zbog pete uzastopne evropske jeseni crveno-belih.
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
– Zvezda je ostvarila još jedan veliki uspeh. Čestitam igračima, stručnom štabu, navijačima i svim zaposlenim u klubu. Već petu godinu u nizu pokazujemo da nam je mesto u Evropi i sada sa puno optimizma dočekujemo žreb u Istanbulu -rekao je Terzić i dodao:
– Pokazalo se da je razmišljanje koje smo uneli u klub više nego pozitivno i da to donosi rezultate. Večerašnjom pobedom izbili smo na fenomenalno 41. mesto na UEFA ranking listi, što je do sada nezapamćen uspeh. Takođe, zajedno sa ovom grupnom fazom, odigraćemo 68 utakmica u Evropi, a to su praktično dve cele ligaške sezone takmičenja.
Liga Evrope je smanjenog formata…
– Upravo tako! Tačnije nastupaju 32 umesto 48 ekipa, pa je mnogo kvalitetnija nego ranije. Ipak, siguran sam da će naši navijači uživati u onome što nas čeka u Ligi Evrope, ali mi nećemo prestati da težimo najvišim ciljevima. Još jednom, čestitam svima – Zvezda je petu godinu u Evropi – rekao je Terzić.
Bonus video:
Terzicu vidi se na tebi da si zlo od coveka. Nema Zvezdi srece sa tobom.