Prošlog meseca pojavile su se fotografije Nokia Captain America telefona, koje su otkrile dizajn uređaja. Sugerisalo se da će nositi naziv Nokia 5.2, a objava se očekivala tokom MWC 2020. U međuvremenu, MWC je otkazan, ali se i dalje očekuje predstavljanje uređaja.
Sada novi izveštaji ukazuju na to da će telefon zapravo nositi oznaku Nokia 5.3, te da je navodno u pitanju model TA-1234 za koji smo čuli u novembru i ima dual-SIM podršku.
Telefon će imati 6.55-inčni displej, sa 18.5:9 odnosom stranica i izrezom u obliku kapljice. Pokretaće ga Snapdragon 660/665 čipset, u kombinaciji sa 6GB RAM-a i 64GB skladišnog prostora.
Očekuju se i varijante sa 3GB i 4GB RAM-a, koje će takođe imati 64GB skladišnog prostora.
Kada su u pitanju kamere, Nokia 5.3 bi trebalo da ima 8MP selfi kameru, kao i 16MP glavnu kameru na poleđini, zajedno sa dodatnim 5MP i 8MP senzorima. Sve će napajati baterija kapaciteta 4000mAh.
Za sada nema zvaničnih informacija o Nokia 5.3 modelu, ali HMD održava prezentaciju 19. marta, kada bismo mogli saznati više detalja.
Pratite nas i putem iOS i android aplikacije – Objektiv.rs






Komentari (0)