Svet automobilizma šokirale su vesti o otkazivanju sajma u Ženevi zbog opasnosti od koronavirusa. Ovako nešto se ipak očekivalo s obzirom na stanje u Evropi, a broj zaraženih raste iz dana u dan.
S druge strane , Sajam automobila u Njujorku nije u opasnosti i i on će po planu biti održan već u aprilu, pa ćemo neke modele automobila prvi put videti u SAD.
Organizatori sajma su saopštili:
– Mi smo u konstantnoj komunikaciji sa vlastima i za sada nemamo zbog čega da brinemo, pa sajam automobila u Njujorku nije ugrožen i po planu će se organizovati u aprilu.
Salon je zakazan za 8. april.
Pratite nas i putem iOS i android aplikacije – Objektiv.rs







Komentari (0)