Državljanin Srbije uhapšen je na auto-putu Skoplje–Đevđelija nakon što je vozio 221 kilometar na čas, saopštilo je Ministarstvo unutrašnjih poslova Severne Makedonije.
Kako je navedeno, saobraćajna policija je u blizini mesta Miletkovo radarom izmerila da je šezdesetogodišnji M. S., upravljajući automobilom marke BMW sa srpskim registarskim oznakama, vozio 221 kilometar na sat na deonici gde je najveća dozvoljena brzina 120 kilometara na čas.
Policija je precizirala da je vozač prekoračio ograničenje za 101 kilometar na sat.
Nakon što je zaustavljen, automobil je privremeno oduzet, dok je vozač uhapšen i zadržan u policijskoj stanici radi daljeg postupka.
BONUS VIDEO:







Komentari (0)