Miljana Kulić se vratila u “Zadrugu 5” u INVALIDSKIM KOLICIMA: Evo šta joj se desilo (VIDEO)

Ovome se niko nije nadao

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Printscreen/Pink

Nakon diskvalifikacije iz rijaliti programa “Zadruga 5”, Miljana Kulić se ipak večeras vratila na velelepno imanje u Šimanovcima, ali ovoga puta u invalidskim kolicima.

– Pala sam ispred tržnog centra, kad sam bila sa mamom i Nenadom da kupim stvari. Ugojila sam se posle preležane korone. Pala sam kad sam izašla da popušim cigaru. Noga mi se okrenula, onda su me poslali na Banjicu, nameštali su mi nogu, mnogo je bolelo – govorila je Miljana pred povratak u Belu kuću.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

– Zadruga je moja osnovna kuća. Imaću posebnu nogu. Svi će voditi računa o meni i mom zdravlju. Željko je dobro, porastao je. Zlatan je. Rekao mi je da ne brinem – govorila je Kulićeva.

– Zolu, Dalilu, Cara, Irmu i Nevenu ne mogu da gledam očima. Zola je govorio “njena diskvalifikacija moj mir”. Nevenin makro je poručio Neveni da je spala na drvoseču, znamo sve, čitala sam. I Dalila isto, ona sve radila da bi se pomirila sa babom, a prava je glumica. Mislim da je zaljubljena u Cara, ali više gleda korist iz svega toga.

BONUS VIDEO: 

 

 

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar