Njujork ne odustaje: Sajam automobila po planu uprkos koronavirusu

Mi smo u konstantnoj komunikaciji sa vlastima i za sada nemamo zbog čega da brinemo, saopštili organizatori

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Pixabay

Svet automobilizma šokirale su vesti o otkazivanju sajma u Ženevi zbog opasnosti od koronavirusa. Ovako nešto se ipak očekivalo s obzirom na stanje u Evropi, a broj zaraženih raste iz dana u dan.

S druge strane , Sajam automobila u Njujorku nije u opasnosti i i on će po planu biti održan već u aprilu, pa ćemo neke modele automobila prvi put videti u SAD.

Organizatori sajma su saopštili:

– Mi smo u konstantnoj komunikaciji sa vlastima i za sada nemamo zbog čega da brinemo, pa sajam automobila u Njujorku nije ugrožen i po planu će se organizovati u aprilu.

Salon je zakazan za 8. april.

Pratite nas i putem iOS i  android aplikacije – Objektiv.rs

Izvor: Srbijadanas.com

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar