“Rubi” je bila jedna od najpopularnijih serija na ovim prostorima, gledaoci su pomno, iz dana u dan, pratili avanture Rubi, ali njenih udvaračara – Hektora i Alehandra.
Da li znate kako ovu glumci danas izgledaju, da li biste ih prepoznali?
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
Glumac Sebastijan Rulji, koji je pre 16 godina igrao Hektora se i dalje bavi glumom, ali je i fotomodel. Igrao je popularnim serijama “Uprkos ljubavi”, “Beštije” i seriji “Strasti”. Imao je gostujuću ulogu u seriji “Sestre”. Godine 2010. dobio je ulogu u seriji “Tereza”, gde je upoznao svoju sadašnju suprugu Anheliku Bojer. Trenutno radi na seriji “Zmaj”, koja bi trebalo da se prikazuje na Netfliksu.
Kasandra za Objektiv: “Draga Srbijo, drži se i čuvaj se! Volim vas!” (FOTO+VIDEO)
Ovako danas izgleda:
Eduardo Santamarina je u seriji “Rubi” igrao Alehandra. Nastavio je da glumi u serijama, ali je poznatiji kao pozorišni glumac. Jednu od najznačajnijih uloga, posle “Rubi” je odigrao u seriji “Antes muerta que Lichita”, gde je bio glavni negativac. Poslednju seriju je snimio prošle godine, i reč je o rimejku ostvarenja “Kraljica juga”.
Prepoznajete li ove momke? Nekada su žarili i palili javnom scenom, a sada su već legende
Od septembra predstave u zatvorenim salama? Ovo su rigorozne mere koje ćemo svi morati da poštujemo
Ovako danas izgleda:
Publika je obožavala obojicu, a izgleda da su oni uživali radeći na telenoveli “Rubi”. Oba glumca su naglasila da bi voleli da se glumačka ekipa ponovo okupi i iznenadi fanove serije.
N.T.




Komentari (0)