Junajted se izvukao u Londonu: Ridiger promašio pobedu u poslednjim sekundama (VIDEO)

Nezaslužen remi na "Stamford Bridžu"

Fudbaleri Čelsija remizirali su sa Mančester junajtedom rezultatom 1:1 u okviru 13. kola Premijer lige.

Prvo poluvreme je završeno bez golova, a Plavci su imali inicijativu tokom prvog dela i imali su najzrelije šanse, prvo preko Hadsona-Odoija, ali mladi Englez nije bio precizan, a potom je bomba Ridigera završila na prečki.

U petom minutu drugog poluvremena Junajted je stigao do vođstva, posle greške Žoržinja, a ovaj poklon je iskoristio Sančo i doveo je svoj tim u vođstvo.

Čelsi je krenuo onda još jače ka golu Crvenih đavola i štoper Tijago Silva je uspeo da izbori penal, posle gužve kaznenom prostoru Junajteda.

Žoržinjo je bio siguran sa bele tačke i doneo je izjednačenje.

Pokušao je Čelsi da dođe do pobede i imali su u poslednjim sekundama najbolju šansu da dođu do preokreta preko Ridigera, ali je Nemac sa 6-7 metara poslao loptu visoko preko gola, posle centaršuta Pulišića.

Srpski fudbaler Nemanja Matić je pružio dobru partiju u redovima Mančestera i odigrao je celu utakmicu.

Tuhelova ekipa je ostala na prvom mestu, koje deli sa ekipom Mančester Sitija, dok je Junajted trenutno na osmoj poziciji.

U narednom kolu Čelsi gostuje Votfordu, dok Mančester junajted dočekuje ekipu Arsenala.