Olimpijakos slavio u Pireju u neizvesnoj završnici: Gudurić promašio šut za pobedu

Utakmica se rešavala u poslednjim sekundama meča,

Košarkaši Olimpijakosa savladali su Fenerbahče rezultatom 67:65 u okviru sedmog kola Evrolige.

Utakmica se rešavala u poslednjim sekundama meča, a Slukas je doneo pobedu timu iz Pireja, da bi poslednji napad na meču promašajem završio Marko Gudurić.

Prvo poluvreme je skroz pripalo ekipi Olimpijakosa i imalu su prednost od 13 poena, po završetku prvog poluvremena. Ipak gostujuća ekipa se vratila u drugom poluvremenu i sjajnom odbranom se vratio u meč, da bi na početku poslednje četvrtine Gudurić trojkom donosi prednost svom timu, ali ipak nisu uspeli do pobede u neizvesnoj završnici.

Slukas je sa 14 poena bio najefikasniji u domaćem timu, po 10 su dodali DorsiLarencakis i Fal koji je upisao i devet skokova. Veseli je na drugoj strani ubacio 14 poena, Gudurić i De Kolo po 10, ali šut nije išao Turke. Pogodili su samo pet od 22 trojki koje su šutirali, a Gudurić je za tri poena imao samo 2/7.