Kralj Čempionšipa! Dva majstorska gola Aleksandra Mitrovića za veliku pobedu Fulama (VIDEO)

Kako igra ovaj momak!

Čudesni Aleksandar Mitrović režirao je pobedu Fulama nad Kvins Park Rendžersom u okviru 12. kola Čempionšipa – 4:1.

Apsolutni junak utakmice je bio srpski reprezentativac, koji je sa dva gola direktno doneo tri boda svom timu.

Već nakon deset minuta igre je zatresao mrežu gostiju, pošto je prvo magično primio, a onda i zakucao loptu u mrežu.

KPR je početkom poluvremena izjednačio preko Djuksa, ali odgovorio je Mitrović nakon samo 12 minuta igre. Ona kako najviše voli, glavom, šutirao je nakon centaršuta i od stativu poslao loptu iza leđa golmana. Ovo je bio 12. gol Mitrovića u Čempionšipu i nalazi se na čelu liste strelaca.

Pet minuta Rid je povećao prednost, a na samom kraju meča Džonson je stavio tačku na pobedu Fulama.

Fudbalski faraon zvani Mo Salah: Maradonin duh ušao u Egipćanina, golčina od koje zastaje dah (VIDEO)