“Srpski bik” probušio golmana: Lukićeva majstorija za veliku pobedu Torina (VIDEO)

Reprezentativac je u maniru rasnih napadača postigao gol

Fudbaleri Torino je na svom terenu bio bolji od Salernitane sa 4:0.

Golove za domaće postigli su Antonio Sanabrija u 45, Bremer u 65, Tomazo Pobega u 87, a srpski fudbaler Saša Lukić u strelce se upisao u prvom minutu nadoknade.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

Lukić je u maniru rasnih napadača postigao gol – otresao je čuvara sa svojih leđa, izašao sam pred golmana i lukavo ga nadmudrio.

Pored Lukća, za Torino je svih 90 minuta igra i golman Vanja Milinković-Savić.

Torino zauzima 11. mesto sa tri boda, dok je Salernitana poslednja bez bodova.

Fudbaleri Đenove pobedili su danas na gostovanju ekipu Kaljarija sa 3:2, u meču trećeg kola Serije A.

Domaći tim je poveo u 16. minutu golom Žoaa Pedra iz penala, a Luka Čepiteli je u 56. minutu povećao prednost.

Do kraja meča Đenova je došla do preokreta, golovima Matije Destra u 59, i Mohameda Faresa u 69. i 78. minutu. Srpski fudbaler Nikola Maksimović odigrao je ceo meč za gostujuću ekipu.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Sramotno ponašanje navijača Atalante: Publika u Bergamu vređala Dušana Vlahovića na rasnoj osnovi