Napravila je veliki rezultat ekipa Fiorentine pobedom od 1:2 na gostovanju ekipi Atalante, ali je trijumf prošao u senci sramotnog ponašanja domaćih navijača.
Dušan Vlahović je najzaslužniji za pobedu gostiju iz Firence, pošto je dao dva pogotka iz penala.
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
Ipak, Srbin je bio u centru pažnje publike na stadionu, koja ga je vređala na rasnoj osnovi, a o tome je pričao Komiso gazda Fiorentine.
– Nije mi se svidelo ono što su uradili. Pre dve godine su rasistički vređali (Brazilca, Enrikea) Dalberta, a ove godine su Dušana Vlahovića nazivali ‘ciganinom’ dok je davao intervju – rekao je on za klupsku televiziju.
– Porodicu Perkasi (vlasnike Atalante) čine veoma dobri ljudi, ali navijači tamo moraju da paze šta rade i šta govore, jer nije u redu da vređaju igrače. Mi to nikad nismo radili – dodao je Roko Komiso.
BONUS VIDEO:
Podatak koji mnogo govori o Vlahovićevom kvalitetu: Srbin u društvu Halanda, Mesija i Levandovskog







Komentari (0)