Partizan se izblamirao protiv Rubina: “Petarda” ruske ekipe za novu glavobolju Stanojevića!

Na meču su viđena čak tri penala

Fudbaleri Partizana ubedljivo su poraženi od Rubina rezultatom 5:2 (3:0) na pripremnom meču u Turskoj.

Aleksandar Stanojević je izveo najjači sastav, međutim, ruski tim je u prvom poluvremenu rešio meč, pošto su postigli tri pogotka.

Strelci su bili Makarov u 11., Jevtić 22., i Kvaračkelija u 38. minutu.

U nastavku je Partizan vrlo brzo smanjio na 3:1 pogotkom Natha sa bele tačke, međutim, usledio je novi pad u igri i još jedan pogodak ekipe iz Kazanja preko Kosareva na sjajan način.

Ponovo je dosuđen penal za crno-bele, a siguran egzekutor bio je Suma, da bi tačku na “i” takođe sa bele tačke stavio Ignjatijev.

OBJEKTIV ANALIZA: Da li je Kristijano Ronaldo zaista najbolji strelac u istoriji fudbala? (VIDEO)