U okviru četvrtog izdanja “Kontakta” biće nastavljen serijal koncerata “Za Koju”.
Kao učesnici koncerta najavljeni su “Bajaga i Instruktori”, “YU grupa” koja priprema jedinstven nastup – sa specijalnim gostima Nikolom Čuturilom Čuturom i Radomirom Mihajlovićem Točkom, legendarnim gitaristom koji će samo za ovu priliku izaći pred publiku Hale sportova “Ranko Žeravica”, zatim bendovi “Partibrejkers” i “Straight Mickey and the Boyz”.
Koncert podrške Dušanu Kojiću Koji zakazan je za 20. mart u Hali sportova “Ranko Žeravica”, a okupiće brojne Kojine kolege i prijatelje, kako bi se prikupila sredstva za oporavak muzičara.
Bas gitarista, pevač, kompozitor i vođa kultnog benda “Disciplin A Kitschme” i jedna od najvažnijih ličnosti ex-YU rok scene, krajem jula prošle godine je u Londonu doživeo moždani udar.
Ulaznice za koncert “Za Koju” koštaju 1.200 dinara parter, 1.400 dinara tribine stajanje i 1.900 dinara tribine sedenje.







Komentari (0)