Nadal kreće na dva trofeja koja mu FALE: Španac “lovi” Pariz i JURIŠA ka okršaju sa Đokovićem u Londonu!

Nadal će igrati na Mastersu u Parizu, koji počinje 31. oktobra, kao i na ATP finalu u Londonu

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto> Tanjug/AP Photo/Michel Euler)

Nakon osvajanja 13. Rolan Garosa, Rafael Nadal je potvrdio da će do kraja godine pokušati da osvoji trofeje koji mu nedostaju.

Nadal će igrati na Mastersu u Parizu, koji počinje 31. oktobra, kao i na ATP finalu u Londonu.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

Španski as je često propuštao turnir u Bersiju, a samo jednom je stigao do finala i to 2007. godine. Prošle godine je bio u polufinalu. U Parizu neće igrati Novak Đoković.

Na završnom turniru sezone, na kome igra osam najboljih igrača u godini, Nadal je 2010. i 2013. bio finalista, ali nikad osvajač. Prošle godine je ispao u grupnoj fazi.

Nadal će pokušati da smanji zaostatak za Đokovićem na vrhu ATP liste, jer u Parizu može da zaradi 640, a u Londonu čak 1.100 bodova.

Ruski teniser iskren: Ne samo da je Nadal BOLJI od Đokovića, već je NAJVEĆI u istoriji sporta

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar