Sandra Miljaković javnosti je postala poznata kada je uplovila u vezu sa Viktorom Živojinovićem, sinom Lepe Brene i Bobe Živojinovića.
Погледајте ову објаву у апликацији Instagram
Ubrzo se saznalo da je Sandra poreklom iz sela Budilovina kod Brusa, ima 26 godina i student je Filološkog fakulteta u Beogradu. Kako su mediji kasnije pisali, ona se nikada nije stidela poštenog posla, pa je i brala maline za nadnicu okd 20 evra, a ne libi se ni toga da obavlja sve kućne poslove.
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
Iako su njena porodica i komšije isticali to koliko je vredna i da je uvek bila uzoran đak, malo ko zna da se Miljakovićeva bavila i sportom, te da je osvojila brojne zlatne i srebrne medalje.

Ona je sada, na svom Instagramu, objavila stori na kom se vidi kako drži silne medalje koje je osvojila, a preko objave napisala je “Uspomene”.
Viktor je sigurno ponosan na nju zbog ovoga, kao i Brena i Boba, koji je i sam bio slavni sportista.
B.K.
Komentari (0)