Grupa “Luna” bila je jedna od najpopularnijih krajem 90-ih i početkom 2000-ih godina. U grupi je tada, pored Čede Čvorka, pevala talentovana Maja Marković. Ipak, ona je 2005. godine odlučila da nastavi solo karijeru i od tada su u ovoj grupi bile mnoge pevačice, mada se nisu dugo zadržavale.
Погледајте ову објаву у апликацији Instagram
Zen ? #hotelpalisadzlatibor #hotelpalisad #majamarkovic #majagoesaroundtheworld
Na Majino mesto je, 2006. godine, došla Kristina Čanković, ali ona i Čeda se nisu baš najbolje slagali i pevačica je iznela niz uvreda na njegov račun.
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
“Poslednjih godinu dana u grupi ništa ne funkcioniše kako treba, a sve zbog Čede, koji je nepodnošljiv. Nije tajna da je veoma težak kao čovek i da ne postoji osoba sa kojom se bar jednom nije posvađao. „Lunu“ napuštam jer ne mogu više da podnesem psihičko maltretiranje, niti ropstvo u kojem se nalazim. Radim kao konj, a on sve što zaradimo, trpa sebi u džep. Valjda vam je jasno kakav je to čovek kada mi još nije dao novac od nastupa u novogodišnjoj noći. Prvih godinu dana sve je bilo u redu, ali poslednjih meseci ne dobijam čak ni to. Doduše, nekada se umilostivi pa mi kao poslednjoj bednici da sto ili dvesta evra od nastupa. Dve godine sam radila danonoćno kako bi on zadržao kuću na Bežanijskoj kosi, koju je kupio zajedno sa Majom Marković. Kad su se rastali, morao je da joj iskešira 50.000 evra, za šta sam ja crnčila. To znaju svi”, rekla je Kristina jednom prilikom.
I bivša učesnica rijalitija “Zadruga 3”, Ivana Krunić, nije imala lepe reči o periodu kada je pevala u “Luni”.
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
“Nisam mogla da prihvatim to da zarađujem malo novca, a da, s druge strane, imam dosta obaveza i pojavljujem se na televiziji. Ako već radim taj posao, koji uopšte nije lak, onda bar da zaradim pristojne pare. Dešavalo se da za mesec dana zaradim 200 ili 300 evra jer imamo samo jednu tezgu. Pa više bih zaradila kao prodavac na buvljaku”, kazala je ona jednom prilikom.
Trenutna pevačica grupe “Luna” je Teodora Mijušković, a poslednji album izdali su prošle godine. Ipak, iako i dalje rade, grupa je izgubila sjaj koji je imala na početku i zbog kog je i stekla veliku popularnost.
B.K.







Komentari (0)