Trener Partizana Srđan Blagojević vidno neraspoložen posle remija sa OFK Beogradom (1:1) konstatovao je da crno-beli više ne drže sudbinu u svojim rukama, a prokomentarisao je i dosuđeni jedanaesterac za goste.
– Krenuli smo silovito, rano stigli do prednosti i kontrolisali ritam upravo onako kako smo planirali, uz mnogo samopouzdanja. Pročitali smo defanzivnu postavku rivala i uspešno pronalazili rupe, ali nismo iskoristili ostale šanse. Potom je usledio taj detalj u kaznenom prostoru i jedanaesterac za goste, o kojem će se, kao i o još nekim momentima poput onog sa Polterom, sigurno polemisati. Ne bih dublje analizirao suđenje, ali nas je taj pogodak izbacio iz takta. Od apsolutne dominacije došli smo do egala, što je unelo nepotreban nemir. U nastavku smo zbog te nestrpljivosti grešili u organizaciji napada, iako je želja bila neupitna, a ekipa dala sve od sebe. Ponovo je izostao pravi pas i konkretna egzekucija u samom finišu. Verujem da bi nas jedan gol u mreži “romantičara” odveo do pobede, ali lopta nije htela u gol. Svi smo potišteni, vidim to po momcima u svlačionici, ali to je realnost – istakao je šef struke Partizana.
BONUS VIDEO:







Komentari (0)