Šest akcija policije u Beogradu večeras: Palo 9 osumnjičenih, zaplenjena veća količina različitih droga

Zaplenjena je veća količina različitih droga, kokain, amfetamin, kao i marihuana

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Printscreen/Video/Instagram@mupsrbije

Po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu, na teritoriji prestonice u toku večeri izvedeno je šest akcija hapšenja zbog trgovine narkoticima, saznaje Telegraf.

Kako je za Telegraf potvrđeno iz Višeg tužilaštva u Beogradu, uhapšeno je devet osumnjičenih.

Prema nezvaničnim informacijama u šest akcija uhapšeni su D. P. (27), B. P. M., N. V., S. S., U. B., A. B., D. B., D. S., zatim V. S.

– Zaplenjena je veća količina različitih droga, kokain, amfetamin, kao i marihuana – saznaje Telegraf.

Podsetimo, jedna od ovih 6 akcija je izvršena u Surčinu.

Potpredsednik Vlade i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je da je Uprava kriminalističke policije u saradnji sa PU za grad Beograd realizovala jednu od najvećih zaplena kokaina u poslednjem periodu.

– Uprava kriminalističke policije u saradnji sa PU za grad Beograd realizovala je jednu od najvećih zaplena kokaina u poslednjem periodu. Danas u Surčinu prilikom hapšenja S. S. (63) i U.B. (47) zaplenjeno je devet kilograma kokaina. Licima je određeno zadržavanje do 48 sati nakon čega će biti predata tužilaštvu na dalje postupanje – izjavio je Dačić.

Izvor: Telegraf

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar

Izdvojeno za vas