Fudbaleri Crvene zvezde u sredu od 21 sat igraju revanš meč protiv Bode Glimta u sklopu plej-ofa kvalifikacija za Ligu šampiona.
Prvi meč u Norveškoj završen je rezultatom 2:1 u korist domaćina što u pogledu crveno-belih nije loše s obzirom na činjenicu da igra nije bila sjajna na severu Evrope.
Upravo će revanš na Marakani odlučiti da li će se Zvezda na jesen naći u Ligi šampiona ili pak u Ligi Evrope.
Ukoliko uspeju da prebrode Bode, naći će se u u četvrtom šeširu najelitnijeg fudbalskog takmičenja Starog kontinenta.
Ovako bi izledali šeširi pred žreb u zavisnosti od toga gde se plasira aktuelni srpski šampion.
Šešir jedan: Real Madrid, Mančester siti, Bajern Minhen, PSŽ, Liverpul, Inter, Borusija Dortmund, RB Lajpcig i Barselona.
Šešir dva: Bajer Leverkuzen, Atletiko Madrid, Atalanta, Juventus, Benfika, Arsenal, Klub Briž, Šahtjor i Milan.
Šešir tri: Fejenord, Sporting Lisabon, PSV, Lil, Dinamo Zagreb, Jang Bojs (ako prođe kvalifikacije) i Seltik.
Šešir četiri: Slovan (ako prođe kvalifikacije), Monako, Sparta Prag (na korak do plasmana), Aston Vila, Bolonja, Đirona, Štutgart, Šturm Grac i Brest.
Sa druge strane, ukoliko ne uspeju da trijumfuju nad Norvežanima, igraće Ligu Evrope, a u žrebu će biti u trećem šeširu.
Šešir jedan: Roma, Mančester junajted, Porto, Ajaks (na korak do plasmana), Glazgov Rendžers, Ajntraht Frankfurt, Lacio, Totenhem i Real Sosijedad.
Šešir dva: Az Alkmar, Braga (ako se plasira iz kvalifikacija), Olimpijakos, Slavija Prag (bliža od Lila da ispadne iz plej-ofa za Ligu šampiona), Lion, PAOK, LASK (ako se plasira) i Fenerbahče.
Šešir tri: Makabi Tel Aviv, Ferencvaroš (ako izbaci Borac), Karabag, Molde, Plzen, Union, Dinamo Kijev i Ludogorec.
Šešir četiri: Midtjiland (ako ispadne iz kvalifikacija za LŠ), Malme (ako ispadne iz kvalifikacija za LŠ), Atletik Bilbao, Hofenhajm, Nica, APOEL (ako prođe kvalifikacije), Anderleht, Tvente i Bešiktaš (ako prođe Lugano).







Komentari (0)