U 98. minutu Vlahović doneo bod Juventusu! RASISTIČKI POVICI KA SRBINU! (VIDEO)

Juventus skočio na drugo mesto

U okviru 34. kola Serije A fudbaleri Juventusa pobedili su Atalantu rezultatom 2:0.

Srpski as Dušan Vlahović ni na današnjem meču nije se našao u startnih 11, pošto je trener Juventusa Masimilijano Alegri odlučio da napadača stavi na klupu za rezervne igrače.

Umesto Vlahovića, u napadu je igrao Arkadijuš Milik, a u prvoj postavi nije bilo ni Filipa Kostića.

Vlahović je ušao u igru u 65. minutu umesto Arkadijuša Milika, a u 98. minutu je postigao prelep gol za 2:0.

Atalanta je nastavila da dominira i da stvara šanse, bila je do kraja bolji tim, ali je Ščensni ostao nesavladan.

Pre samog gola navijači su vređali Dušana Vlahovića. Ono što se čulo jeste da su ga nazivali “ciganinom”, a koji je razlog za to nije poznato.

Tada su Vlahovića ponele emocije, razmahao se ka navijačima Atalante, koji su ga ponovo vređali…

Izvor: Kurir