Pripadnici policije u Subotici uhapsili su B. V. (43) zbog sumnje da je tokom izvođenja molerskih radova iz kuće 72-godišnje sugrađanke ukrao nakit vredan oko 11,5 miliona dinara.
Prema sumnjama, osumnjičeni je juče, dok je radio u kući oštećene, iskoristio priliku i prisvojio veću količinu nakita.
Intenzivnim radom policije deo ukradenog nakita pronađen je kod osumnjičenog i biće vraćen vlasnici.
Po nalogu tužilaštva, B. V. je zadržan do 48 sati, nakon čega će, uz krivičnu prijavu za tešku krađu, biti priveden Osnovnom javnom tužilaštvu u Subotici.
BONUS VIDEO:







Komentari (0)