Novak Đoković i Endi Marej su u Instagram “lajvu” pričali o mnogim stvarima, a u jednom trenutku su krenuli da “sastavljaju” najboljeg tenisera.
Prvo su krenuli od početnog udarca i Đoković je rekao da bi uzeo miks Džona Iznera i Nika Kirjosa.
Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook i Instagram – Objektiv.rs
“Nik ima najbolji servis od svih tenisera protiv kojih sam ikada igrao. Veliki je talenat”, naglasio je Novak.
Kirjos je ovo čuo i na Instagram “storiju” je prokomentarisao rečenicom: “Pozdrav brate”.
Najnovije sportske vesti čitajte i na našoj iOS i android aplikaciji – Objektiv.rs
Odnos njih dvojice nije bio dobar u proteklim godinama, a razlog su isključivo bili komentari koje je davao Australijanac. Ipak, sada deluje da je sve na boljem nivou.







Komentari (0)