HAOS u NBA! Zaraženo sedam igrača, nezvanično MNOGO VIŠE!

U dosadašnjem toku pandemije koronavirusa potvrđeno je da je sedam košarkaša NBA lige zaraženo virusom Covid-19, međutim nezvaničan broj je mnogo veći. To je saopštio prvi čovek lige Adam Silver, ali i da NBA više neće saopštavati imena zbog privatnih razloga. Svi košarkaši ozbiljno su shvatili situaciju i oni pozitivni, čija imena nisu izašla u … Nastavi sa čitanjem HAOS u NBA! Zaraženo sedam igrača, nezvanično MNOGO VIŠE!