Narode, Đilas ti se SMEJE u lice! Sprda se sa narodom čije pare je uzeo pa KUPUJE fudbalski klub (FOTO)

Dragan Đilas očigledno smatra da je narod glup i naivan, a da je jedino on prepametan

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Objektiv.rs/Tamara Trajkovic

Lider Stranke slobode i pravde Dragan Đilas se, po svemu sudeći, sprda sa narodom kojem je izvukao iz džepova stotine miliona evra, pa putuje po svetu, gde poseduje nekretnine i bankovne račune.

Naime, Dragan Đilas sprda se na račun kupovine fudbalskog kluba u kojoj je učestvovao sa svojim pajtosom, tajkunom Draganom Šolakom, čime Đilas očigledno misli da su svi mnogo glupi i naivni, a jedino on prepametan. To potvrđuje i skandal koji se dogodio juče, kada je marketing FK Sautempton, koji je prodat Đilasu za preko sto miliona funti, u nameri da se dodvori svom stvarnom gazdi, Draganu Đilasu, objavio dres sa brojem jedan i prezimenom vlasnika kluba Dragana Đilasa, o čemu je Objektiv već pisao.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

Naime, Dragan Đilas objavio je na svom Tviteru svoju fotografiju iz aerodroma u Londonu, na koji je danas sleteo, a koji je, kako on kaže, “gle čuda, takođe u Engleskoj”.

– Sautempton je u Engleskoj. Ja sam danas sleteo u London, koji je, gle čuda, takođe u Engleskoj. Dakle, sve je jasno, pa je bolje da se sam prijavim… – glasi njegova objava.

Dragan Đilas ovom objavom očigledno ismeva narod koji smatra glupim, pa se sad odvažio da na ovako podmukao način ponižava narod Srbije.

Podsetimo, u nameri da se dodvore svom stvarnom gazdi, lideru Stranke slobode i pravde Draganu Đilasu, marketing FK Sautempton, koji je prodat Draganu Đilasu za preko sto miliona funti, objavio je dres sa brojem jedan i prezimenom vlasnika kluba Dragana Đilasa! Više o tome pročitajte OVDE.

Objektiv je više puta pisao o mutnim poslovima Dragana Šolaka, više o tome možete pročitati OVDE.

BONUS VIDEO:

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (1)

Ostavite komentar