Uhapšen mladić (25) iz Pirota: Za njim bila raspisana POTERNICA – pretresom stana pronađeno ORUŽJE

Protiv osumnjičenog koji će biti sproveden u zatvor, krivična prijava za krivično delo nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija biće podneta u redovnom postupku

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Ilustracija, Foto: Objektiv.rs/Tamara Gak, Shutterstock

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu uhapsili su D. Đ. (25) iz Pirota za kojim je bila raspisana poternica zbog izdržavanja kazne zatvora.

Pretresom stana u kojem je boravio, policija je pronašla pištolj „CZ 99“, dva gasna pištolja, 91 komad pištoljske municije i četiri komada municije za pušku.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

Protiv osumnjičenog koji će biti sproveden u zatvor, krivična prijava za krivično delo nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija biće podneta u redovnom postupku.

BONUS VIDEO:

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar