Svetska faca zbog Novaka došla u Srbiju: Niko nije primetio koga je Đoković ugostio u Beogradu (FOTO)

Da li ste znali ko je u pitanju?

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Srdjan StevanovicStarsportphoto ©

Novak Đoković ovih dana provodi vreme u rodnom Beogradu, gde se odmara od naporne sezone koja je iza njega.

U utorak je bio gost na Zvezdinoj utakmici, dok je sinoć održao panel na kojem su učestvovali Željko Obradović i Sonja Vasić. Ipak, jedna stvar je mnogima prošla ispod radara.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

Najbolji teniser na svetu je ugostio i englesku kriket legendu Kevina Pitersona. Novaka i Pitersona spaja zajednički sponzor, a očigledno da su baš sprijateljili.

– Samo sam želeo da sednem tamo gde legenda sedi i sada sam u problemu, opet! Dobrota u srcu ovog džentlmena je nešto čemu se treba diviti. Beograd je u srcu, vidimo se opet, Novače, napisao je Kevin uz fotografiju na kojoj sedi na Đokovićevom mestu u svlačionici.

Bonus video:

Nova sramota ATP: Još jednom su ponizili Novaka da bi Federeru uručili nagradu!

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar