Kaznena ekspedicija Tuhelove armije: Čelsi brojao do sedam, Mauntov meč iz snova (VIDEO)

Kakva partija, strašna partija

Fudbaleri Čelsija jurišaju po šampionsku titulu!

Kaznena ekspedicija iz Londona je savladala Norič sa čak 7:0 u devetom kolu Premijer lige! Ovo je bila igra mačke i miša, a pobednik je već na početku bio rešen. Utakmicu je obeležio Mejson Maunt, koji je postigao tri gola.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

Čelsi je ovom pobedom pobegao Liverpulu i sada ima četiri boda više od “crvenih”, ali i utakmicu više.

Već u 8. minutu Maunt je načeo goste, a desetak minuta kasnije Hadson Odoi je duplirao prednost. Sam kraj poluvremena je doneo prelep gol Džejmsa.

U nastavku ista pesma, samo sa četiri gola više. Čilvel, autogol Aronsa i dva komada Maunta za ubedljivu pobedu Čelsija.

Dirljive scene na Novom groblju: Održan pomen Ivkoviću, Željko tešio Dudinu suprugu (FOTO)