Ludnica već na startu LŠ: Ronaldo pogodio, ali je Jang Bojs srušio Junajted – ŠOU u Sevilji (VIDEO)

Veče za pamćenje

Odigrana su prva dva meča današnjeg programa na startu nove sezone u Ligi šampiona. Jang Bojs je na svom terenu dočekao Mančester junajted, dok je Sevilja ugostila Salcburg.

Neverovatna scena desila se u duelu Sevilje i austrijskog tima, pošto je na toj utakmici za svega 45 minuta igra svirano čak četiri penala! Tri za goste i jedan za Sevilju.

Ademi je promašio jedan, a Sučić drugi penal za Salcburg, a isti igrač je pre toga pogodio sa bele tačke. Za domaći tim strelac je bio Rakitić takođe sa kreča za konačnih 1:1 u Andaluziji. Domaći tim je meč završio sa igračem manje pošto je crveni karton zaradio En Nesiri.

Mančester je u gostima protiv Jang Bojsa poveo sa 1:0 golom povratnika na Old Traford Kristijana Ronalda, ali je švajcarski tim uzvratio u nastavku igre i golom Ngmaleua u 66. minutu došao do poravnanja – 1:1. U samoj završnici utakmice, tačnije u nadoknadi vremena, domaćin pogotkom Sijebaču dolazi do konačnih 2:1!

Junajted je od 35. minuta igrao sa igračem manje, jer je Van Bisaka dobio crveni karton.