Dominacija golmana Crvene zvezde: Milan Borjan i Kanada će dugo pamtiti ovaj meč s Amerima (VIDEO)

Zaista odlična partija čuvara mreže Crvene zvezde u reprezentativnom dresu

Interesantna utakmica odigrana je u noći između nedelje i ponedeljka u CONCACAF zoni kvalifikacija za Svetsko prvenstvo.

Kanada je gostovala SAD u Nešvilu i iznenađujuće, uzela je bod. Konačan rezultat bio je 1:1, a jedan od najzaslužnijih za tako nešto bio je čuvar mreže Crvene zvezde.

Milan Borjan je branio odlično, a pobedu su doneli zvezda Bajerna Alfonso Dejvis i strelac Larin.

Amerikanci su vodili golom Aronsona od 55. minuta, ali je samo desetak minuta kasnije gostujući tim izjednačio. Veliki bod za tim sa severa Severne Amerike postigao je Larin, pa su sada šanse da Kanada ode na Mundijal realne, ali ima još mnogo da se igra.