Nakon dve godine u Barseloni, Antoan Grizman se vratio u Atletiko, gde će biti na pozajmici uz obavezni otkup ugovora za 40 miliona evra.
Neverovatne stvari dešavale su se oko ovog transfera. U jednom trenutku se činilo kako je posao propao jer je “zapelo” oko odlaska Saula iz Atletika u Čelsi.
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
Barselona je sa druge strane od Sevilje dobila na pozajmicu napadača Luka De Jonga, ali zbog svih dešavanja sa Grizmanom i Saulom i ovaj transfer je bio ugrožen.
Međutim, na kraju je sve prošlo u najboljem redu. Papiri za transfere stigli su u sedište La Lige u 23:59, minut pre isteka prelaznog roka i na kraju je sav posao odobren.
Tako će Grizman ponovo obući dres Atletika, Luk De Jong je novi napadač Barselone, a Čelsi je predstavio Saula kao svoje novo pojačanje.
Grizman je u Barsu stigao iz Atletika za 120 miliona evra, ali se na “Kamp Nou” nije najbolje snašao. Nije pokazao sav svoj kvalitet, a u 102 odigrana meča postigao je 35 golova.
BONUS VIDEO:







Komentari (0)