Od sjaja do očaja: Voša povela u Austriji, pa primila šest golova i ostala bez Evrope!

Nije uspela novosadska ekipa da režira čudo u Klagenfurtu

Fudbaleri Vojvodine poraženi su na gostovanju ekipi LASK-a sa ubedljivih 6:1 u okviru revanš utakmice trećeg kola kvalifikacija za Ligu konferencija.

Uspela je ekipa iz Novog Sada da iznenadi na samom startu meča Austrijance, a kiks odbrane je uspešno iskoristio 17-godišnji Uroš Kabić.

Veliku glupost je u 34. minutu napravio Busnić, koji je skrivio penal, a sa bele tačke je precizan bio Karamoko.

Isti igrač u 53. minutu donosi prednost timu iz Linca, a samo tri minuta kasnije Gojginger povećava vođstvo na 3:1.

Nažalost to nije bilo sve od golova u mrežu novosadskih crveno-belih, pošto su za LASK do kraja meča pogađali još Pocman, Balić i Šmit.

Na taj način Srbija je ostala bez još jednog predstavnika u evropskim takmičenjima, posle eliminacije Čukaričkog u Švedskoj.

Voša šokirala Austrijance: Maestralni Uroš Kabić načeo mrežu LASK-a! (VIDEO)