JEZIVA tuča u Borči: Trojica muškaraca SUROVO pretukla vlasnika teretane, slomili mu nos i nogu (VIDEO)

U jednom trenutku vlasnik je pokušao da pobegne međutim oni su ga ubrzo sustigli i krenuli brutalno da se iživljavaju nad njim

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Pritnscreen

Stravičan snimak tuče u jednoj borčanskoj teretani počeo je juče da kruži društvenim mrežama, a na njemu se jasno može videti kako trojica muškaraca brutalno prebijaju navodno vlasnika teretane.

Naime, kako se vidi na snimku, muškarci upadaju u teretanu, prilaze vlasniku teretanu i udaraju ga. Nakon toga oni nastavljaju da razgovaraju sa njim.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

U jednom trenutku vlasnik je pokušao da pobegne međutim oni su ga ubrzo sustigli i krenuli brutalno da se iživljavaju nad njim.

Muškarac je ležao na podu, a prema nezvaničnim saznanjima zadobio je teže telesne povrede.

Kako su iz MUP-a naveli za medije, potvrđeno je da se tuča dogodila u petak 14. maja.

– Policija je odradila svoj deo posla, saslušala sve aktere događaja i svedoke. Protiv tri osobe će biti podne krivične prijave za delo teška telesna povreda – rekli su iz MUP-a.

Navodno je vlasnik zadobio prelome noge i nosa, kao i veliki broj modrica po telu.

Saobraćajna nezgoda u centru Beograda: Sudarili se automobil i trolejbus, zastoj u saobraćaju

 

Izvor: Kurir

Komentari (2)

Ostavite komentar