Ivanić slomio žilavi Radnik: Ludo veče na “Marakani”, odbranjeni penali, iz “2 u 1” i revija promašaja!

Uzbudljiva utakmica u Beogradu

Fudbaleri Crvene zvezde došli su u finišu do pobede nad Radnikom iz Surdulice.

U meču prepunom šansi, srpski šampion je golom Mirka Ivanića u 85. minutu slavio protiv žilavih gostiju rezultatom – 2:1 (0:1).

Počelo je povredom golmana Kostića, nakon starta Sanoga, zatim se nastavilo stopostotnom šansom Ivanića, da bi Filipo Falko promašio jedanaesterac svega nekoliko minuta kasnije.

Ipak, Radnik je uspeo da kazni te promašaje, kada je Pankov katastrofalnom reakcijom poklonio loptu Milovanoviću, kome nije bilo teško da pogodi praznu mrežu.

U nastavku meča Zvezda je opsedala gol gostiju, ali šanse Pavkova odlaze u nepovrat. Konačno su pogodili preko Sanoga, nakon kornera Nikolića i izjednačili na 1:1.

Dobili su crveno-beli još jedan penal, kada je oboren Bakajoko, međutim, ni njega nisu iskoristili.

Sjajni rezervista Ranđelović je i drugi put skinuo skalp domaćinima i prilično lako odbranio mlak udarac Ivanića.

Onda se u 85. minutu iskupio Mirko Ivanić i konačno postigao pogodak za veliko slavlje na terenu i klupi.

Ovi rivali će ponovo na megdan u sredu, kada ih očekuje polufinale Kupa Srbije, takođe na “Marakani”.

Nikolić i Petrović otpadaju: Ovo će biti Zvezdini “bonus” fudbaleri za narednu sezonu!