Disciplinska komisija Evrolige suspendovala je trenera Efesa Ergina Atamana zbog njegovog verbalnog napada na sudije posle duela sa Bajern Minhenom u okviru 30. runde.
Minule sedmice se u Minhenu odigrao derbi između dva tima, a Ataman je bio nezadovoljan odlukom sudije da ne reaguju kada je u poslednjem napadu Džejms Gist blokirao Šejna Larkina koji se zaleteo na polaganje za izjednačenje. Ataman je smatrao da postojao faul, ali snimci su pokazali suprotno.
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
Nezadovoljstvo je turski trener izneo momentalno i bio je vidno uzrujan prilikom zajedničkog napuštanja parketa sa sudijskim trojcem. Evroliga je to okarekterisala kao neprimereno ponašanje, pa će Ataman propustiti jedan meč, odnosno duel sa Panatinaikosom u Istanbulu u četvrtak.
Podsetimo, Ataman je već godinama predmet zvižduka navijača Crvene zvezde, zbog izjava nakon ubistva Marka Ivkovića u Istanbulu, 2014. godine.
Nakon debakla u Podgorici: Radonjić otvorio dušu i otkrio razloge ubedljivog poraza!







Komentari (0)