Junajted bez pobede, Matić i Milivojević odlični: Šefild iznenadio Vilu, Lesteru samo bod!

Ne preterano zanimljivi mečevi

Fudbaleri Kristal Palasa i Mančester junajteda završili su meč 29. kola Premijer lige bez golova – 0:0

Mančester junajted prilično zaostaje za gradskim rivalom na tabeli Premijer lige, pošto je Siti trenutno najbliži osvajanju šampionske titule.

Srpski fudbaleri Luka Milivojević i Nemanja Matić, bili su najbolje ocenjeni igrači u svojim timovima.

U terminu od 19:00 odigrane su dve utakmice 29. kola engleske Premijer lige.

Barnli i Lester odigrali su nerešeno – 1:1 (1:1).

Domaćin je poveo već u petom minutu, preko Mateja Vidre. Izjednačenje je u 34. minutu doneo Nigerijac Keleči Ihenačo, na asistenciju Vilfreda Ndidija.

Fenjeraš Šefild junajted iznenadio je Aston Vilu – 1:0 (1:0).

Jedini gol na meču postigao je Mekgoldrik u 38. minutu. Na startu drugog poluvremena je iskusni Fil Džagelka dobio crveni karton, ali se Šefild odbranio i sa igračem manje.

Juventus završio ogroman posao: Veliki talenat svetskog fudbala je otkupljen za 18.500.000 evra!