Fudbaleri Milana su neočekivano ispustili pobedu u Beogradu, pošto je Milan Pavkov dao nadu Zvezdi golom u 93. minutu.
“Rosoneri” se sada nalaze u malom problemu jer ih očekuje duel sa Interom, ali najveći problem za Stefana Piolija činjenica da verovatno neće moći da računa na Marija Mandžukića, koji je doživeo povredu, prenosi “Kalčomerkato”.
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
Definitnvno će propustiti milanski derbi, dok ostaje pod upitnikom za revanš meč sa Crvenom zvezdom u 1/16 finala Lige Evrope. Hrvatski internacionalac je povredio mišić, ali nije poznato koliko je povreda ozbiljna.
Mandžukiću je utakmica protiv Zvezde bila prva koju je kao igrač “rosonera” počeo u prvih 11, a deluje da je duga pauza bez takmičarskih utakmica ostavila traga na hrvatskog fudbalera.
Radikalan potez novog selektora: Piksi menja kapitena, precrtan jedan od najboljih igrača Srbije!







Komentari (0)