Benevento poklekao u završnici: Atalanta slomila otpor domaćina na samom kraju

Završnica prvog meča dana u Italiji donela nam je mnogo više nego ostatak utakmice

Fudbaleri Atalante slavili su na gostovanju ekipi Beneventa sa ubedljivih 1:4 u okviru 17. runde Serije A.

Iličić je doneo prednost timu iz Bergama u 30. minutu igre, što je bio jedini pogodak u prvom delu igre, bez obzira što su gosti čak 10 puta šutirali ka golu Beneventa.

Odgovor domaćina stigao je samo pet minuta od starta drugog poluvremena, pošto je izjednačenje doneo Sau iz tek drugog trećeg šuta Beneventa na toj utakmici.

Atalanta se prosto mučila da probije bedem Beneventa, ali je on konačno popustio u 70. minutu kad je Toloi ponovo vratio prednost gostima.

Već u sledećem napadu Atalanta je podigla prednost na dva gola razlike preko Zapate i tada je već bilo jasno da neće biti iznenađenja.

Tačku na meč stavio je Murijel u 86. minutu igre.

Pari Sen Žermen pomaže Zvezdi: Dovodi kapitalno pojačanje i kvari posao godine Milanu