Đuričić odličan protiv “vučice”! (VIDEO)

Fudbaleri Sasuola su u sinoćnjem meču protiv Rome ostvarili novu pobedu, a jedan od najistaknutijih pojedinaca bio je Filip Đuričić

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Tanjug/Fabio Rossi/LaPresse via AP

Fudbaleri Sasuola pobedili su Romu u poslednjoj utakmici subotnjeg programa 22. kola Serije A rezultatom 4:2 (3:0).

Srpski internacionalac Filip Đuričić bio je jedan od najzaslužnijih za trijumf domaće ekipe.

Nakon samo 16. minuta igre domaći su vodili 2:0. Oba gola postigao je Frančesko Kaputo, a kod prvog gola asistirao mu je upravo Đuričić.

Srpski fudbaler se i sam upisao u strelce u 26. minutu. Domeniko Berardi odlično je poslao loptu u prostor, a Filip je pratio saigrača i neometano poslao loptu u mrežu.

Edin Džeko vratio je nadu Romi golom u 55. minutu, a Džordan Vertu je doprineo golom sa bele tačke u 72. minutu kada je Roma sa igračem manje prišla na gol zaostatka. Nešto ranije Lorenco Pelegrini dobio je drugi žuti karton.

Sasuolo nije paničio i do četvrtog gola na meču došao je preko Džeremaje Boge samo dva minuta kasnije.

Roma će nakon petog poraza u sezoni ostati na četvrtom mestu na tabeli sa 39 bodova, Sasuolo je napredovao do 13. mesta i ima 26. bodova.

Đuričić je odigrao ceo meč za Sasuolo dok je sa druge strane svih 90 minuta u igri proveo Edin Džeko. Aleksandar Kolarov nije ulazio u igru.

Izvor: Objektiv.rs, Blic Sport

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar