POZNATO

Ova žena je OTKRILA šta TAČNO Albanci pokušavaju u Vašingtonu! “Srbija to ne može da prihvati”

-Da li su oni unapred znali da li će ovoga biti ili ne, ne znam - kaže Grubješić

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Suzana Grubješić Foto: printscreen

Suzana Grubješić iz Centra za spoljnu politiku smatra da albansku stranu nikada ekonomija nije interesovala.

Napeto u Vašingtonu: Nikad gori zahtevi stavljeni pred Vučića (UŽIVO)

-Da li su oni unapred znali da li će ovoga biti ili ne, ne znam – kaže Grubješić.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

Ona kaže da nema nikakve tajne šta bi za njih bio poželjan dogovor, još se u to “upakuje” ekonomija.

Predsedniku Srbije na sto stavljen papir sa PRIZNANJEM KOSOVA: Sve je pripremljeno unapred?

-Uz značaj ekonomskih pitanja, mislim da ništa ne treba da bude na stolu u Vašingtonu, možda i neko pismo o namerama i o onome šta obe strane prihvataju, ali nešto ovako formulisano Srbija ne može da prihvati – smatra Grubješić.

Da podsetimo, predsednik Srbije Aleksandar Vučić predvodi delegaciju koja će od danas do 5. septembra boraviti u poseti Sjedinjenim Američkim Državama, gde će učestvovati u razgovorima o ekonomskoj saradnji između Beograda i Prištine, koje organizuje Bela kuća.

Na početku sastanka sa predstavnicima Prištine u Beloj kući, predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću uručen je papir po kojem Srbija danas treba da prizna nezavisno Kosovo.

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar