Jokić se nije naigrao noćas, epilog: Poraz Denvera u POSLEDNJIM TRENUCIMA (VIDEO)

Srpski reprezentativac više je odmarao, nego što je igrao, odlukom trenera Melouna

Foto/Tanjug/AP Photo/Ashley Landis, Pool

Košarkaši Denver Nagetsa izgubili su od Los Anđeles Lejkersa 121:124 u Orlandu.

Meč je odlučen u neizvesnoj završnici kao što rezultat i pokazuje, jer je Kajl Kuzma postigao trojku u poslednjim trenucima susreta za pobedu “jezeraša”.

Srpski centar Nikola Jokić, nije mnogo forsirao u ovom duelu, budući da je za nešto više od 25 minuta igre (u poslednjoj četvrtini nije ulazio), dao 12 poena i zabeležio jedan skok i četiri asistencije.

Nagetsi su ovu utakmicu uglavnom igrali u rezervnom sastavu, čak i vodili 119:114 na dva minuta do kraja, međutim, Lejkersi predvođeni najefikasnijim igračem utakmice, Lebronom Džejmsom (29 poena i 12 asistencija), preokrenuli su i potvrdili prvo mesto Zapadne konferencije NBA lige.