Pevač grupe Tropiko bend Aleksandar Sale Cvetković uključio se danas uživo u emisiju “Premijera – Vikend specijal” i otkrio da se nada da ćemo uskoro svi moći da putujemo van granica naše zemlje na odmor.
“Ako nam se posreći da odemo negde, biće onda strava. Ako ne, onda ćemo ostati u našoj lepoj Srbiji”, rekao je Sale.
Cvetković je u nastavku istakao i da mu je žao svih koji su zaraženi koronavirusom, a onda je istakao i da je bio uplašen pred sinoćnji nastup. Ipak, na kraju je sve bilo kako treba, jer su svi držali distancu.
“Meni je jako žao, stvarno, mislim da i dalje treba da se čuvamo. Žao mi je svih ljudi koji imaju koronavirus. Neka se svi paze. Juče sam bio uplašen dok smo nastupali, ali sve je bilo okej… Samo da smo zdravo”, rekao je Sale.







Komentari (0)