Sprema li se najveći povratak ikada? Grci otkrili šta koči Željka i Partizan

Budućnost trofejnog stručnjaka pažljivo se prati u Beogradu

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Printscreen/Youtube/Arena Sport TV

Željko Obradović pominje se kao jedan od glavnih kandidata za klupu Panatinaikosa.

Međutim za njegove usluge nije zainteresovan samo tim iz Atine. Njegova budućnost pažljivo se prati i u Beogradu.

Grčki novinar Grigoris Papavasiliu je preneo informaciju da Obradovićev dolazak među “zelene” ne zavisi samo od tog kluba, već i od njegovog prethodnog – beogradskog Partizana.

Prema informacijama koje stižu iz Grčke, ključ cele priče mogao bi da bude Ostoja Mijailović.

“Situacija oko Obradovića nije samo pitanje njegovog odnosa sa Panatinaikosom. U priču je uključen i Partizan. Tokom prethodnog perioda imao je ponude brojnih evropskih velikana, među kojima su Real Madrid, Barselona, Armani Milano, Panatinaikos i Partizan. Međutim, važan faktor predstavlja razvoj događaja u beogradskom klubu” – rekao je Papavasiliu.

Kako navode grčki izvori, rasplet bi mogao da usledi veoma brzo, pa će naredni dani doneti odgovor na pitanje da li će se Obradović vratiti u Atinu, ostati van trenerskog posla ili možda ponovo završiti u Partizanu.

BONUS VIDEO:

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar