Konačna ODLUKA u ponedeljak! Poznato u čijim rukama je SUDBINA Evrolige! (FOTO)

U slučaju nastavaka sezone, Evroliga bi se igrala od 4. do 26. jula

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto/euroleague.net

Kako prenosi španski “AS”, Evroliga je za ponedeljak 25. maj zakazala video-konferenciju sa svih 11 timova koji imaju “A licencu”, a na njoj će se glasati oko toga da li sezona treba da bude završena.

Timovi će glasati koje je njihovo mišljenje, a prvi čovek takmičenja Đordi Bertomeu moći će da glasa samo u slučaju nerešenog ishoda. Budući da je u pitanju 11 timova, izjednačen broj odgovora može da se dogodi samo ukoliko neko bude uzdržan.

U slučaju da klubovi izglasaju nastavak sezone, Evroliga bi se igrala od 4. do 26. jula i naredna tema bila bi kako da se kalendar elitnog takmičenja ne podudara sa nacionalnim šampionatima, pre svega sa španskom ACB ligom.

Podsetimo, u Evroligi bi trebalo da bude odigrano još šest kola, posle čega bi na red došao plej-of, sa četvrtfinalnim serijama kao uvodom u Fajnal-for.

 

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar